צור קשר עכשיו להצעה משתלמת! - 058-4444949 מאיר | 058-4444848 רוני

השכרת ציוד קמפינג ורשת צל

רשתות צל לכל מטרה במגוון גדלים
התקשר להצעה
לדף המוצר
אוהל ל-4 אנשים הקמה 30 שניות.
התקשר להצעה
לדף המוצר
מזרן זוגי מתנפח
התקשר להצעה
לדף המוצר
צידנייות במגוון גדלים ונפחים
התקשר להצעה
לדף המוצר
השכרת חכות דייג במגוון סוגים
התקשר להצעה
לדף המוצר
סירה מתנפחת ל-6 אנשים לחוויה מושלמת
התקשר להצעה
לדף המוצר
מנגל מקצועי עם רגליים מתפרקות
התקשר להצעה
לדף המוצר

החום הישראלי היא מכה ידועה לכל מי שבילה אי פעם יותר משעה תחת כיפת השמיים בתקופת הקיץ. בעיה זו מוכרת גם במסיבות שנערכות בשטח פתוח כגון מסיבות טבע ומסיבות חוף. לשם כך הומצאו רשתות צל בסוגים שונים שכל אחד מהם יכול למנוע מאחוז מסוים מקרני האור לחדור דרכו, כמובן שהאחוז הזה הינו ידוע והוא נקבע כך בכוונה תחילה.

מה מיוחד ברשתות צל?

רשת צל, בניגוד לסוגים אחרים של גגות וסככים, מיוצרת מחומר המאפשר לאוויר להמשיך לזרום ובכך האנשים שנמצאים תחת רשת הצל לא ירגישו במחסור בחמצן.

כיום ישנה דרישה, בעיקר במסיבות בשטח לרשתות צל בצבעים שונים. אנו מציעים מגוון רחב של צבעים אותם ניתן גם לשלב על פי רצונכם.

רשתות הצל טופלו במיוחד בעזרת חומרים מעכבי בעירה, שאם חלילה ביום קיץ חם יגרם מצב כלשהו שבעקבותיו תפרוץ דליקה – ניתן יהיה להבטיח שקורת הגג מתחתיה נמצאים האורחים לא תעלה באש, והאירוע חלילה יהפוך לסיוט.

חברתנו מציעה סוגים רבים של רשתות צל – בכל הגדלים ובכל סוגי ההצלה, החל מהצללה חלשה ועד להצללה כמעט מוחלטת – מתאים בעיקר לימי הקיץ הקשים ביותר בהם יש סכנה ממשית להתייבשות ולמכת שמש.

רשתות הצל מצוידות בטבעות עיגון לקשירה נוחה ועמידות בפני רוחות חזקות. השכרת רשת הצל ב M.R  מאפשרת לכם לבחור את רשת הצל בגודל המתאים לכם ביותר.

על מנת להחזיק ביציבות מירבית את רשתות הצל אנו מציעים עמודים תומכים שייקבעו אל עומק הקרקע. אך קיימות גם אפשרויות שונות להקמת רשתות הצל, למשל, ניתן להעזר בביניים סמוכים במידה ויש.