אודותינו

אודותינו

מאז הקמתה, מספקת MRprods ציוד הגברה ותאורה לכלל האירועים השונים כגון: חתונות, הופעות במה, מסיבות, הצגות,טקסים, הרצאות ואירועים שונים בבתים פרטיים.

חברת MRprods – מ.ר הפקות קיימת משנת 2012. החברה הוקמה על ידי רוני ומאיר רפאלוב ומאז מספקת ציוד הגברה ותאורה לכלל האירועים השונים כגון: חתונות, הופעות במה, מסיבות, הצגות,טקסים, הרצאות ואירועים שונים בבתים פרטיים.

עם השנים רכשנו ידע וניסיון, אנו מתאימים את עצמנו ל-מה שהקהל אוהב וזקוק באמת MRprods מספקת מגוון רחב של ציוד הגברה מן המתקדמים ביותר בארץ אשר נוסו ונבדקו בהצלחה זכרו: הניסיון שלנו הוא השקט שלכם.

אצלנו ניתן לבנות את האירוע המושלם ובבחירה אישית, אנו מספקים שירותים רבים ללקוח כגון רמקולים מוגברים, באסים, מיקסר, מיקרופונים, מקרן ומסך לקריוקי, קלידן, תאורה, כיסאות, שולחנות, גנרטורים , שירותים טכניים ובנוסף צלם מקצועי שיתעד לכם את האירוע. הכול במקום אחד!

כשמדובר באיכות אנו לא מתפשרים, אין דבר יותר חשוב לנו מאשר איכות הסאונד, ניתן לעיין באתר ולבדוק איזה מוצרים אנו מספקים, הלקוחות שלנו קבועים, ואילו הלקוחות שמנסים אותנו בפעם הראשונה חוזרים אלינו שוב ושוב, בין לקוחותינו : זמרים ולהקות, בתי ספר ועיריות , אולמות ומועדונים, מסעדות ואולפנים, וכמובן לקוחותינו הפרטיים -> אתם !

אמינות מעל הכול : אנו מייעצים ללקוח ובוחרים יחד אתו את הציוד הדרוש לו על ידי שאילת שאלות המכוונות אותנו לציוד המתאים, לאחר שבחרנו ציוד, אנו מוודאים יחד עם הלקוח שהציוד תקין, נותנים הסבר מלא על פעולות הפעלה, בנוסף אנו עוברים יחד עם הלקוח על חוזה קצר בלי אותיות קטנות על כל הפרטים שהלקוח צריך לדעת, איזה ציוד נלקח , שימור הציוד, עלויות וזמן המתבקש להחזירו.

אצלנו אתה מקבל תמורה גבוהה לכסף שלך, נהנה מבחירה והרכבה אישית של הציוד פתרונות לשאלות וייעוץ מכל הלב, שירותי אקסטרה, הטבה להשכרה הבאה, הזמנת צלם ? עד 3 עותקים לדיסק ללא עלות ועוד המון דברים שיהפכו לך את האירוע ליותר מזיכרון, וכמובן נתמיד שתצא שבע רצון, שביעות רצון הלקוח היא הצלחה שלנו.

נשמח לעמוד לרשותכם , רוני ומאיר.

"עם השנים רכשנו ידע וניסיון, אנו מתאימים את עצמנו ל-מה שהקהל אוהב וזקוק באמת. MRprods מספקת מגוון רחב של ציוד הגברה מן המתקדמים ביותר בארץ אשר נוסו ונבדקו בהצלחה, זכרו: הניסיון שלנו הוא השקט שלכם.
אצלנו ניתן לבנות את האירוע המושלם ובבחירה אישית, אנו מספקים שירותים רבים ללקוח כגון רמקולים מוגברים, באסים, מיקסר, מיקרופונים, מקרן ומסך לקריוקי, קלידן, תאורה, כיסאות, שולחנות, גנרטורים , שירותים טכניים ובנוסף צלם מקצועי שיתעד לכם את האירוע. הכול במקום אחד!"

מאיר רפאלוב
מייסד

בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא:

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר