השכרת מיקרופונים

המיקרופון הינו חלק בלתי נפרד ממערכת ההגברה המהווה מרכיב מרכזי בחלק ממערכת זו. מיקרופון יכול לבוא כמיקרופון דינאמי, קונדנסר או כמיקרופון אלחוטי. אצלנו בM.R תוכלו להשיג את כל הסוגים ולבחור את זה שנוח עבורכם ביותר.

המיקרופון משמש להגברת קול באמצעות אמצעי ההגברה השונים (אותם תוכלו להשיג אצלנו במחירים זולים ומהאיכות הגבוהה ביותר). במיקרופון ניתן להשתמש במסיבות קריוקי, טקסים, הרצאות, אולפני הקלטות וכו’.

סוגי המיקרופונים:

מיקרופון דינאמי – המיקרופון הפופולארי ביותר, אותו ניתן למצוא בטקסים, הרצאות וכל שאר האירועים שדורשים מיקרופון שיכול להפיק קול נקי ואיכותי כמו שהוא. מיקרופון זה מעניק פתרון לרוב סוגיות ההגברה ומתאפיין בחוזק, יציבות, עמידות ומחיר זול ביחס לשאר סוגי המיקרופונים. מיקרופונים דינאמיים מתחברים לרוב באמצעות כבלי XLR.

מיקרופון קונדנסר – מיקרופון שמטרתו “לחוש” ולקלוט את הצלילים בתדר הנמוך יותר כמו למשל קולות רקע, קולות מן הטבע, תזמורות ומקהלות ועוד.

מיקרופון אלחוטי – המיקרופון האלחוטי הפשוט דומה מאוד בשימושיו ובמראהו למיקרופון הדינאמי אך למיקרופון זה אין צורך בכבל, כך שההגבלה על תנועת המשתמש במיקרופון תלויה במידת קליטת גלי הרדיו שבאמצעותם המיקרופון האלחוטי משדר את האות אל המקלט.

לסיכום, סוגי המיקרופונים רבים הם ובשביל לדעת איזה מיקרופון מבין שלל המיקרופונים הקיימים בשוק אתם זקוקים לו נדרש ידע רב, אך על מנת לא לסבך את העיניינים M.R מעמידה לרשותכם גם בתחום בחירת המיקרופון את הצוות הטכני שלה שיעזרו לבחור עבורכם מיקרופון מתאים, איכותי ובמחיר אטרקטיבי!

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר