השכרת קריוקי

עם השנים, הדרישה לערכות קריוקי רק הולכת וגדלה וכיום אין מסיבה פרטית ללא ערכת קריוקי אשר משדרגת כל אירוע עם סתם מוזיקה לאירוע בו האורחים הינם שותפים מלאים בהליך בחירת השירים וכמו כן גם בביצוע השירים! קריוקי מאפשר לזמרים החבויים בקהל להציג את קולם בפומבי ולא מעט זמרים ידועים החלו כזמרי קריוקי מוכשרים.

המיוחד בערכות הקריוקי הוא שניתן להקים אותן בכל מקום: בתוך הבית, במרפסת, בשטח, בגינה, באולמות, מסעדות וכו’. הקמת העמדה הינה פשוטה ולא דורשת ידע מיוחד כלשהו. כל ערכת קריוקי שמכבדת את עצמה תכלול לפחות שני מיקרופונים – אחת לזמר ואחת למנחה הערב או לשני זמרים המבצעים דואט. השכרת רמקולים הינם חלק בלתי נפרד מהקריוקי, במיוחד במקומות פתוחים כמו חוף או מקומות סגורים גדולים כמו אולמות אירועים. מוצר בסיסי נוסף כחלק מערכת הקריוקי הוא המיקסר שעליו ניתן לקרוא בהרחבה גם כן באתרנו.

ולבסוף, החלק החשוב ביותר כמובן – המוזיקה, קריוקי אינו קריוקי ללא מוזיקה שהותאמה עבורכם באופן המושלם ביותר ע”י הצוות האחראי על המוזיקה שלM.R ניתן לקרוא עוד אודות שירות “מוזיקה לאירועים” באתרנו.

חשוב לציין כי הערכות שחברתנו משכירה עבורכם הינם ערכות שהורכבו מראש, כלומר כאשר תקבלו את הערכה, לא תצטרכו להרכיב דבר מלבד לחבר את הכבלים אל החשמל ולהתחיל ליהנות מערכת הקריוקי שהורכבה במיוחד עבורכם אחרי שיחה והתאמת המוצר המתאים עבורכם ביותר.

בעזרת הציוד המקצועי והאיכותי ובזכות השירות הקפדני שלנו – אנחנו המומחים בתחום! המומחיות שלנו היא לדאוג שיהיו לכם ערבי קריוקי בלתי נשכחים עבורכם ועבור כל אחד מהאורחים באירוע שלכם!

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר