השכרת ציוד למסיבות

M.R מתמחה בכל סוגי המסיבות בזכות ניסיונה רב השנים בתחום והודות לאנשי הצוות המקצועי המתמצאים בכל הקשור למסיבות מסוגים שונים מכל רחבי העולם.

החל ממסיבות יום הולדת ליואב בן ה-8 ועד למסיבות ענקיות של אומנים מכל העולם המכילים עשרות אלפי אנשים, לכל סוג של מסיבה נוכל לספק מענה מקצועי ואיכותי, מסיבה בלתי נשכחת.
רוב המסיבות יכילו בתוכן את הדרישה להשכרת ציוד מסוגים שונים: גנרטורים, רמקולים, מערכות קול שונות ועוד ועוד… אם מזמינים את כל אלו בנפרד – מגיעים לסכומים ענקיים שלא ניתן לאפשר קיומה של מסיבה בסכום עתק שכזה בהנחה שיהיה עוד הוצאות שונות על קייטרינג וכו’.

אז מה M.R מציעים?
אנו מציעים חבילות מורכבות מראש במחירים מוזלים. כאשר תתקשרו אלינו ותתעניינו בציוד למסיבות, נשאל מכם כמה שאלות שיעזרו לנו לדעת יותר טוב את אופי המסיבה, מקום המסיבה, מטרתה, מספר אנשים ולמי המסיבה מיועדת. כל הפרטים הללו יעזרו לנו להתאים את חבילת המסיבה המתאימה עבורכם ובמחיר נמוך בהרבה מהמחיר שהייתם מקבלים אם הייתם בוחרים באופן עצמאי את הציוד שלדעתכם אתם זקוקים לו!
החבילות לציוד למסיבות הן שונות ומגוונות וכל אחד ואחת מתאימה למסיבה בתנאים שונים.

דוגמא לחבילת ציוד למסיבות: למסיבת טבע –
1. זוג רמקולים גדולים
2. זוג סאבים מקצועי
3. מיקסר אומנים
4. גלגלת חשמל ומפצל חשמל
5. גנרטור
6. פלטת DJ מקצועית
7. זוג חצובות לרמקולים + סאבים
8. תאורה
9. כבלים וחיבורים נילווים

חברת M.R מתחייבת, שעל אף המחירים המוזלים שתיתקלו בהם בהשכרת ציוד למסיבות, הציוד שנעניק לכם יהיה מהאיכותי ביותר בשוק ומהחברות המקצועיות ביותר בעבור כל מוצר בנפרד!

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר