השכרת שולחנות וכסאות

בטח כבר יצא לכם להיקלע לסיטואציות בהם היה חסר לכם או לאנשים אחרים כסאות לישיבה, לדוגמא בהרצאות מרובות קהל בהם אנשים נאלצים להתיישב על המדרגות או במסיבות קריוקי כשנגמרים הכיסאות ואתה מוצא את עצמך יושב על כיסא מחשב עם גלגלים שמזמן הפסיקו להסתובב.

בכל המצבים הללו, עד כמה שזה נשמע אנוכי, האחראים לאירוע שגו בתיכנונם ואחריותם הבלעדית על כך שאין למוזמנים מקומות ישיבה. אז באירוע שלכם, כדי לא להיות אחראים על מצב שכזה, כל שנדרש הוא תכנון נכון ומדויק של מספר הכיסאות והשולחנות, וחברה רצינית להשכיר ממנה את הכיסאות והשולחנות.

חברת M.R מחזיקה סוגים שונים של כסאות, בכמויות גדולות. בין הכיסאות שלנו תוכלו למצוא: כסאות פלסטיק פשוטות עם משענת, כסאות גן עם משענות ידיים, כיסאות סטודנטים ואפילו כיסאות מעוטרים בעיצוב יוקרתי ומרופדים.

אנו בM.R נעזור לכם לבחור איזה סוג הכי מתאים לכם, כך לדוגמא הצענו לזוג שעומד להתחתן להשכיר כיסאות מעוטרים בצבעי לבן ועם ריפוד אדום, את ההצעה הזו בססנו לאחר שיחה עם הזוג לגבי הקונספט של האירוע ובעיקר לגבי הדגש על העיצוב שברצונם לשים.

בהשכרת השולחנות, M.R מעמידה לשרותכם שולחנות פלסטיק מתקפלים משני שונים: מלבניים ועגולים. לרוב נמליץ על השולחנות המלבניים, למעט אירועים מיוחדים כמו למשל בר מצווה שהדגש העיצובי בה היה שכל האלמנטים היו בצורת עיגול ועל כן המלצנו לקחת במקרה זה את השולחנות העגולים.

לסיכום, חברת M.R מעמידה עבורכם מגוון רחב של אפשרויות בחירה, ואחרי התאמה עימכם, תגלו שאין כמו השירות של M.R!

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר