הגברה לאירועים

נמאס ממסיבות עם מוזיקה מהפלאפון?

זקוקים להגברה? אנחנו כאן בשבילכם

חברת M.R מחזיקה בבעלותה מגוון רחב של רמקולים, סאבים וציוד הגברה מכל הסוגים לכל סוג של אירוע.

הגברת אירועים M.R , בכל שעה הגברת אירועים לכל מטרה , השכרת ציוד הגברה בהפעלה עצמית ובלקיחה עצמית, השכרת ציוד הגברה למסיבות שטח ומסיבות חוף, ימי הולדת, אירועים, השכרת ציוד הגברה לאירועים גדולים, השכרת ציוד הגברה לכל מטרה ולכל שימוש.

 

מסיבות בטבע, מסיבות חוף, הופעות, הצגות, חפלות, קריוקי, טקסים, כנסים וכו’… כל אלו ועוד, מחייבים ציוד הגברה מפאת כמות המשתתפים וגודל המקום.

חברת M.R מציעה מחירים מיוחדים לתקליטנים ומפיקים.

אז מה בתכנון? יתכן שאתם מזמינים אורחים, קונים אוכל ושתייה וחשבתם לשלב גם מוזיקה ובעצם לערוך מסיבה. במקרה שכזה, ציוד הגברה מקצועי יעשה את העבודה. לחברתנו יש ציוד הגברה לכל גודלי האירועים, החל ממסיבה קטנה ואינטימית ועד חתונה באולם ענקי או מסיבת טבע שתקפיץ את כל האזור! היום הרי כמעט ואין אירוע ללא ציוד הגברה ותאורה, ולא, לא רק מסיבות אלא אפילו טקסים מכובדים ושלא נדע, גם הלוויות. ערכות ההגברה מכילות בין היתר חוץ מרמקולים, גם מיקרופונים, מיקסרים ואפילו סאבים שיעיפו אותכם באוויר! את כל הציוד הזה ועוד תוכלו להשכיר בחברתנו ללא שום בעיה בזכות המחירים הנוחים והשירות המקצועי והמתחשב שלנו.

אצלנו תמצאו פתרונות הגברה, תאורה והקרנה זמינים, במחירים משתלמים וברמת ציוד גבוהה.

הציוד מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר, בתנאים מתאימים ונבדק על ידי הצוות שלנו בעת השכרתו ובעת החזרתו. בעת השכרת הציוד נעניק לכם הדרכה מפורטת על אופן השימוש בציוד והפעלתו.

חוץ מגודל האירוע, גם מקום האירוע הוא גורם מכריע בקביעת הציוד. במקום עם הרבה רעשי רקע יש צורך בעוצמות, רמקולים מוגברים עשויים להיות הפתרון לעניין זה. אנשי הצוות הטכני של חברתנו יעזרו לך לבחור את ההגברה הדרושה לך בהתאם לגודל האירוע ולמקום האירוע, ובכך לחסוך לך זמן יקר, בכל זאת, יש לך אירוע על הראש, לא?

אז איך האירוע שלך יראה? רק אתה תקבע זאת, הציוד שלנו יעזור לך להפוך את האירוע למושלם!

חבילות ההגברה במחירים אטרקטייבים במיוחד התקשרו ליעוץ ובחירת ציוד הגברה מתאים לאירוע שלכם: מאיר 058-4444-949

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר