השכרת בידוריות

בידורית הינה כלי שמע המשמש כאמצעי הגברה נייד עבור מוזיקה וגם עבור הגברת קול בחי (דרך מיקרופון). הבידורית היא ניידת וקומפקטית וניתן לנוע איתה ממקום למקום בקלות הודות לכך שהיא קלת משקל יחסית לשאר סוגי אמצעי ההגברה הקיימים.

הבידורית יכולה לבוא בגדלים שונים וכמעט תמיד תיהיה זולה יותר ממערכת הגברה אחרת כמו רמקול + מיקסר. לכל בידורית ניתן לחבר מיקרופונים, ישנם חיבורי USB וחיבורים לאייפון. בכמה מסוגי הבידוריות ניתן גם למצוא כי הם קולטים דיסקים מסוג DVD ו-CD . בידורית יכולה לחסוך לכם גם בעלויות עבור גנרטור במידה ואין במקום בו האירוע מתקיים חשמל הודות לסוללה שלה שיכולה להחזיק בין 4 ל-6 שעות רצופות של מוזיקה. לרוב בידורית תיהיה קלת משקל – עד 12 קילו לכל היותר.

למי מתאימה הבידורית?

בידורית תתאים לרוב למפגשים קבוצתיים או להפעלות לילדים בימי הולדת לדוגמא. כמו כן מרצים ונואמים רבים נוהגים להשתמש בבידורית אישית קטנה שמתחברת לחגורה שלהם ובאמצעותה הם לא צריכים לאמץ יותר מידי את קולם.

בידורית תתאים גם למי שמסיבות שונות לא יכול להביא גנרטור למקום בו אין חשמל, במקרה שכזה בידורית תשמש באמצעי שמע נייד מעולה שיחזיק מעמד למספר שעות בהתאם לסוגו.

לסיום, בידורית היא דבר מעולה למי שחושב שאכן היא המוצר שהכי מתאים לו, מומלץ מאוד להשכיר בנוסף גם מיקרופונים שניתן יהיה לשדרג את החוויה מהבידורית.

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר