השכרת מיקסר

מאחורי כל סוג של מיקסר נמצא עיקרון שימוש שונה המתאים לכל סוגי התנאים, השימושים והמטרות שהמיקסר יכול לשמש. המיקסר משתלב עם שאר ציוד ההגברה והגנרטורים, שכמובן גם אותם תוכלו להשכיר דרך חברתינו. אנו מאפשרים את חופש הבחירה של לקוחותינו מבין מבחר עצום של סוגי מיקסרים מחברות ציוד ההגברה הטובים ביותר בעולם. בחירת המיקסר היא שלב חשוב ומשמעותי עבור מהלך האירוע שמא אם תבחרו במיקסר הלא נכון אתם עלולים להיקלע למצבים לא נעימים לזמר שמשתמש בציוד שהשכרתם וסומך עליכם שבזכותכם איכות הסאונד מעולה ומתאימה למצב. על מנת שלא תשגו בבחירת המיקסר, חברת M.R מעמידה לשירותכם את המומחים שלה שיתאימו עבורכם את המיקסר המושלם והמשתלם ביותר!

אז מה אתם צריכים לוודא שיש במיקסר שלכם? בכל מיקסר ראוי לשימוש, יהיה כניסות ויציאות אל מערכת ההגברה, המיקרופונים ושאר חיבורי המוזיקה. כמו כן עליכם לזהות את הנקודה הראשית שבאמצעותה תוכלו לשלוט בזמן אמת על עוצמות הקול. מלבד אלו, האפשרויות משתנות בין סוגי המיקסרים, אנו מבטיחים לכם – את כל סוגי המיקסרים בעלי כל האפשרויות הקיימות בשוק תוכלו למצוא אצלנו!

המיקסר מאפשר שליטה בציוד ההגברה בעזרת אמצעי קלט הנקרא “ערוץ” לכל אחד מהכלים, המיקרופונים, הרמקולים ושאר הציוד יש ערוץ משלו, ואתם תוכלו לשלוט בכל ערוץ בנפרד ולכוון את עוצמת השמע. כאשר המיקסר יהיה מחובר למקור חשמל (גנרטור לדוגמא) תוכלו לשים לב לנורות הדולקות המספרות אודות מצבים בהם משהו אינו פועל או לא מחובר בצורה טובה. מיקסרים חכמים יותר ידעו להתריע בנוגע לשינויים שתידרשו לעשות לווליום וכמו כן אופציות של אפקטים של שירה שחשובים עבור זמרים.

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר