השכרת גשר תאורה

אז איפה ביליתם בחודש האחרון? במסיבה? במועדון? אולי אפילו יצא לכם להיות באירוע? אם הייתם באחד המקומות האלה ועוד, בוודאי שמתם לב לגשרי תאורה עוצמתיים הפועלים ללא הפסקה בגוונים שונים, המתאימים את קצב תנועתם לצלילי המוזיקה, המקנים חוויה עוצמתית לצד המוזיקה.

כל אירוע כיום זקוק לתאורה המיוחדת שלו, אפילו מסיבת קריוקי קטנה עם החבר’ה בחצר יכולה להפוך לאירוע מנקר עיניים עם גשר תאורה שישדרג לכל המוזמנים את החוויה בעזרת גשר תאורה דינאמי כלומר סטנד שעליו נתלה שלושה או ארבע פנסי אפקט דינמיים, הכוונה לפנסים שמשהו בהם זז, צבע, צורות והכל אוטומטי לחלוטין ולפי קצת המוסיקה.

לאירועים בחוץ: מסיבות טבע, מסיבות חוף או כל אירוע שמתרחש בחוץ בשעות החשיכה מומלץ על גשר תאורה גבוה שיכיל ארבע תומסים של 300 ואט עם פילטרים צבעוניים כלומר, סטנד תאורה שמטרתו העיקרית היא להאיר אזור חשוך עם מעט צבעים.

מזה עשרות שנים שגשרי תאורה מהווים חלק בלתי נפרד כחלק ממערכות התאורה באירועים ותפקידם העיקרי הוא לגרום לאור לזוז, להבהב, לשנות צבעים ולהלהיב כל מי שנמצא בסביבה.

ישנם סוגים רבים של גשרי תאורה, בגדלים שונים ולמטרות שונות. כדי להתאים את הגשר תאורה שלו זקוקים, נגיע אתכם עד למקום בו יתקיים האירוע, נבצע מדידות גובה ורוחב ונתאים עבורכם את גשר התאורה בגודל המתאים ביותר.

חשוב לציין שכל גשרי התאורה נכנסים בכל רכב, לא מסובך להרכיב ולתפעל אותם ואין צורך בידע טכני להרכבתם.

קטגוריות נוספות:
15% הנחה
למזמינים דרך האתר