השכרת גנרטורים

מעוניינים בארגון אירוע אך אין חשמל במקום? הפתרון בשבילכם הוא השכרת גנרטור.
חברת M.R הפקות מחזיקה בבעלותה מבחר גנרטורים לכל מטרה. השכרת גנרטור בM.R, תבטיח לך אחריות, אמינות, מקצועיות ומחיר זול.  הצטרף/פי עכשיו לרשימת לקוחותינו המרוצים.

השכרת גנרטורים M.R , בכל שעה השכרת גנרטורים לכל מטרה:

  • השכרת גנרטורים ניידים בהפעלה עצמית ובלקיחה עצמית
  • השכרת גנרטורים למסיבות שטח ומסיבות חוף
  • השכרת גנרטורים לימי הולדת
  • השכרת גנרטור לאירועים
  • השכרת גנרטורים לעבודות שטח והפעלת כלי עבודה שונים
  • השכרת גנרטור לקאמפינג
  • השכרת גנרטורים לכל מטרה ולכל שימוש.

מה זה גנרטור בעצם?

גנרטור הוא מכשיר אשר ממיר דלק המוכנס לתוכו – לחשמל. הגנרטור הוא פריט חובה בכל אירוע המתקיים באזור ללא נגישות לחשמל (יער, חוף ים וכל מקום אחר בטבע .

שימוש נוסף לגנרטורים הוא במקומות עבודה כאשר ישנו הצורך בחיבור לחשמל על מנת לתפעל כלי עבודה כבדים. עיקר הפעילות של חברתנו הינה השכרת גנרטורים. הגנרטורים עוברים תחזוקה קפדנית באופן סדיר ויומיומי על מנת למנוע בעיות בלתי מתוכננות באירוע ולציוד חשמלי שמחובר אליו. הגנרטורים שבבעלותנו הם החדישים ביותר בשוק כיום. בהשכרת הגנרטור תקבלו הסבר מפורט וברור לגבי הציוד שבחרתם ובנוסף הדגמה של ההרכבה והפעלת הגנרטור. במהלך ההשכרה ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות בכל בעיה 24 שעות ביממה.

לחצו על הסירטון להסבר כיצד מפעילים גנרטור: 
(כאן יהיה סרטון שהוכן ע”י MR ומסביר כיצד להפעיל) הוראות הפעלה השכרת גנרטור: הגנרטורים המוצעים להשכרה מגיעים מתודלקים בדלק מסוג בנזין 95 הנעת הגנרטור מתבצעת באמצעות 3 שלבים פשוטים: לאחר ההנעה יש להעביר את ידית המצערת למצב RUN וניתן להתחיל ולהשתמש בגנרטור. M.R מתחייבים להיענות לצרכי הלקוח באופן מיידי ותוך כדי אספקת גנרטורים ברמת תחזוקה גבוהה. M.R מבטיחים ללקוחותיה שירות אדיב ומקצועי מהמעלה הראשונה. אנו מתעקשים על גנרטורים מקצועיים ומקודמים טכנולוגית שיענו על כל דרישות הלקוח. ניתן להשכיר גנרטורים ליום אחד, לתקופה קצרה או ארוכה. ניתן להשכיר גנרטורים גם בימי שישי-שבת אפשר להשכיר תמיד בתאום מראש.

קישורים נוספים שעשויים לעניין אותך: השכרת גנרטורים

15% הנחה
למזמינים דרך האתר